◊ PLAKATY Kategorie

Okładka z gazety z Twoim zdjęciem 

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Okładka gazety z własnym zdjęciem to nietypowy upominek, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym.

Taka gazeta z własnym zdjęciem to nie tylko ciekawa pamiątka, ale również doskonały sposób na podkreślenie wyjątkowości osoby, której chcesz podarować taki prezent. Na stronie gazety można umieścić własne zdjęcie, które zostanie wkomponowane w profesjonalnie zaprojektowaną gazetową okładkę. Do tego można dodać ciekawostki z życia jubilata lub innej osoby, która ma być obdarowana gazetą. Takie zabawne anegdoty, wspomnienia, czy smaczki zebrane na jednej stronie, sprawią, że prezentowany upominek nabierze dodatkowego znaczenia.

Istnieje także możliwość nadania tytułu gazecie, co sprawi, że całość nabierze jeszcze większego charakteru. W ten sposób osoba obdarowana będzie mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda, która znalazła się na okładce znanego pisma.

Gazeta z własnym zdjęciem to doskonały prezent na różnego rodzaju okazje, takie jak urodziny, rocznice, imieniny, czy też święta. Jest to również idealna propozycja dla firm, które chcą podarować swoim kontrahentom oryginalny upominek, np. z okazji ważnej umowy czy rocznicy współpracy. Wówczas można umieścić logo firmy na okładce gazety, co z pewnością zrobi dobre wrażenie na odbiorcy.

Strona z gazety z Twoim zdjęciem lub zdjęciem Twoich bliskich to unikalna pamiątka, która po latach będzie przypominać o ważnych chwilach z życia. To także oryginalny sposób na wyrażenie uczuć, które czasem trudno jest wyrazić słowami. Dzięki takiej gazecie można podkreślić, jak ważna dla nas jest ta jedna, wyjątkowa osoba w naszym życiu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wzorów gazet do wyboru oraz łatwą w obsłudze aplikację, która pozwoli na stworzenie unikalnego upominku. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i podarowania bliskim wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu.