SISTERS FROM ANOTHER MOTHER KSIĄŻKA KAWOWA

SISTERS FROM ANOTHER MOTHER KSIĄŻKA KAWOWA

Cena: 62,00 PLN 50,41 PLN netto
Indeks:
Status: dostępny od zaraz

Ilość:
Cena: 62,00 PLN 50,41 PLN netto
Stwórz zestaw dodając wybrane produkty
Opis

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać. Twoja przyjaciółka jest obok zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wspiera Cię i sprawia, że czujesz się szczęśliwa. Podaruj jej niepowtarzalną chwilę przyjemności przepełnioną smakiem i zapachem aromatycznej Arabiki. Tak wyjątkowa kobieta zasługuje na nietuzinkowy podarunek.

 

Takiej Kawy jak w Polszce nie ma w żadnym kraju“ - pisał Adam Mickiewicz. Picie kawy jest w zwyczaju Polaków od kilkuset lat, dlatego to trafiony prezent na każdą okazję. Ozdobne pudełko z okazjonalną opaską w formie książki, a w środku świeżo wypalona Arabika. Czy można chcieć więcej? Odpowiadamy tak! Spersonalizuj naklejkę na kawę, spraw radość obdarowywanej osobie i podaruj jej upominek z własnym imieniem. Kawa na prezent wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowywanej osoby.

Kawa pochodzi z rodzinnej Palarni Kawy Kopernik z Torunia. Jej zapach sprawia, że nikt nie potrafi przejść obojętnie. Świeża, szlachetna 100% Arabika, przygotowana przez najlepszych specjalistów, uczyni każdą chwilę wyjątkową.

Mieszanka: Gwatemala Huehuetenango & Brazil Mogiana

Gramatura: 200g

PROSIMY O PODANIE W OKIENKU ,,UWAGI“ WYBÓR OPASKI, W INNYM PRZYPADKU WYSYŁAMY LOSOWO.

* JEŻELI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO, ABY KAWA BYŁA ZMIELONA, PROSIMY WYBRAĆ DODATEK "MIELENIE NA ŻYCZENIE" :)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy